Filtruj

Cena

Cena

  • 688,00 zł - 1 114,00 zł

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Cena 950,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 114,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 114,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 993,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń

Komoda do pokoju dziecka – mebel charakteryzujący się dużą funkcjonalnością

Komody to bardzo przydatne meble, które sprawdzają się w sypialni każdego malucha. Są praktyczne i pojemne, pozwalają wygodnie pomieścić dziecięce drobiazgi, a zarazem to niewielkie produkty, które nie zajmują zbyt dużo miejsca w pokoju dziecięcym. Dlatego w kolekcji polskiego producenta mebli dla dzieci, marki Kocot Kids, znajdziesz szeroki wybór funkcjonalnych komód w klasycznym odcieniu bieli, jaki tych zdobionych kolorowymi wstawkami.

Aranżacja pokoju chłopca czy dziewczynki wielu rodzicom przysparza dużych trudności. Jest to nie lada wyzwanie, ponieważ w niewielkiej przestrzeni w przypadku niemowlaka należy pomieścić całą wyprawkę, czyli dużą liczbę akcesoriów, ubrań oraz oczywiście mebel z przewijakiem. Natomiast w momencie aranżacji pomieszczenia dla malucha w wieku przedszkolnym czy nastolatka, to liczne drobiazgi, zabawki, czy książki, wymagają szafek przystosowanych do przechowywania ich w należytym porządku. Bez wątpienia komoda to niezbędny element pokoju dziecka, lepszy niż regał i ciekawa alternatywa klasycznej szafki.

Dlatego marka Kocot Kids oferuje rozwiązania w postaci komody dla dziecka, która zmieści wszystkie skarby najmłodszych członków rodzinny. Meble wyposażone został w szuflady, które bez problemu każdemu maluchowi umożliwią segregowanie poszczególnych przedmiotów, tym samym pociecha będzie mogła uczyć się utrzymywania porządku w we wnętrzu swojego dziecięcego pomieszczenia. Ponadto warto zdecydować się do wykorzystania komody dla dzieci w pokoiku, ponieważ jest to nie tylko sposób na ład, lecz również na naukę w szybkie wyszukiwanie zabawek, czy książek! Bez wątpienia nasza komoda jest bardziej praktyczna niż typowe regały, ponieważ w jej przypadku dziecko może całkowicie samodzielnie korzystać z jej użytkowości.

Komoda dla dziecka

Jakie zalety ma komoda dla dziecka?

Komoda dla dziecka

Nasz sklep internetowy Kocot Kids oferuje szeroki wybór modeli do pokoju malucha, w tym komodę z szufladami na różne akcesoria. Warto wiedzieć, że nasze produkty są:

  • wykonane z laminowanych płyt meblowych;
  • wszystkie dostępne komody posiadają praktyczne szuflady o głębokości 34 cm, które zostały zamontowane na prowadnicach rolkowych, dzięki czemu cechuje je duża funkcjonalność;
  • przyjazne dla dzieci w każdym wieku — oferowane komody dziecięce mają zaokrąglone krawędzie;
  • niskie (mają 81 cm wysokości), dlatego niezależnie od wieku dziecka nasze komody pozwolą, aby nawet maluch mógł samodzielnie układać w szufladach swoje zabawki, czy książeczki;

Komody do pokoju dziecięcego – wyjątkowy mebel z szufladami

Należy wiedzieć, że popularnym elementem naszej oferty to komody do pokoju dziecięcego, których zastosowanie może być niezwykle różnorodne. Niezbędne są w przypadku małej pociechy, czy starszego dziecka. Wygląd naszego produktu z szufladami potrafi dostosować się praktycznie do każdego pomieszczenia, obojętnie od stylu w nim panującego. Klasyczny model jest w kolorze białym, a ten jak powszechnie wiadomo jest barwą uniwersalną. Oznacza to, że rozświetli każdy pokój niezależnie od jego wielkości i wieku, w jakim znajduje się dziecko. Pamiętaj, meble dziecięce muszą być stworzone z myślą o najmniejszych członkach rodziny, czy to wizualnie, czy funkcjonalnie. W naszej propozycji bez problemu znajdziesz model, który zaspokoi potrzeby Twoje i Twoich dzieci.

Wiedz, że przeglądając kategorie należące do naszej oferty, możesz znaleźć również komody dziecięce w różnokolorowych wariantach. Co oznacza, że pokój niemowlaka czy młodszego dziecka może prezentować się rewelacyjnie, zwłaszcza dzięki pięknym laminowanym obrazkom, które są naniesione na frontową powierzchnię każdego mebelka. Bajkowe księżniczki, elfy, motylki, samochody, wyścigówki, koparki, wozy strażackie… To tylko niektóre z pojawiających się motywów, jakie znajdziemy na naszej stronie internetowej. Wiedz, że każda komoda dla dzieci Kocot Kids dorówna oczekiwaniom Twoim oraz Twoich pociech. Sprawdź, co proponuje nasza oferta i zastosuj jeden z modeli w przestrzeni dziecięcej! Nasza komoda doskonale odnajdzie się w pokoju Twojego dziecka!

Komoda dla dziecka