Brak produktów w tej kategorii

Materace dziecięce — dostępne rodzaje

materac dla dziecka

Materac dziecięcy ma ogromne znaczenie i wpływ na komfortowy sen najmłodszych członków rodziny, a przecież wyspane dziecko to szczęśliwe dziecko. Dlatego nie wolno zapominać o tym istotnym elemencie łóżka dziecięcego. Z tego powodu producent mebli, firma Kocot Kids oferuje nie tylko wysokiej jakości łóżeczka, lecz również różnorodne do nich materace. To doskonała propozycja dla rodziców pragnących odpowiednio zadbać o dość istotny element życia malucha, jakim jest sen.

Szeroki wybór akcesoriów do łóżka dziecięcego może przyprawić niejedną osobę o zawrót głowy. Dlatego chcąc wybrać materac, warto poznać materiały, z których powstał, ponieważ każde z nich zupełnie inaczej funkcjonują pod naciskiem ciała np. dobry materac do łóżeczka niemowlaka to ten określany jako twardy. Dzięki swej strukturze kręgosłup malucha może przyjmować odpowiednie ułożenie podczas snu, a ma to ogromne znaczenie na jego przyszłą postawę ciała. Z kolei w przypadku dzieci źle znoszących obecność roztoczy, zalecane są materace piankowe, które określane są jako antyalergiczne. Co więcej, są znacznie wygodniejsze niż modele tradycyjne — sprężynowe, a materiał użyty do ich produkcji charakteryzuje się niewielką masą.

Natomiast warianty wykonane z pianki wysokoelastycznej, czyli materace lateksowe charakteryzuje dobra cyrkulacja powietrza, która zapobiega nadmiernemu rozwojowi bakterii. Zastosowanie tej wersji w łóżku niemowląt, jak i u dzieci w wieku szkolnym ma ogromny wpływ na jakość ich snu. Ponadto materac wykonany z lateksu doskonale wpływa na uformowanie kręgosłupa w trakcie nocy i ogólny stan zdrowia małego człowieka. Dlatego chcąc zapewnić dziecku duży komfort spania, wybierz produkty marki Kocot Kids w tym materac piankowy lub lateksowy, które wyróżniają się wysoką jakością oraz doskonałą podporą na ciało. Pamiętaj, idealne akcesoria do łóżeczka muszą posiadać właściwe certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo dziecku. Dodatkowo należy wiedzieć, że najlepszy materac do łóżeczka to ten antyalergiczny oraz wykazujący dużą odporność na działanie wilgoci.

Jakie zalety mają materace do łóżek dziecięcych marki Kocot Kids, w tym materac piankowy?

Idealny materac dla dziecka to taki nie zbyt miękki ani zbyt twardy. Jest to równie istotne, jak sam wybór jego rodzaju — czy ma to być piankowy, czy sprężynowy. Ponadto bardzo ważne są dodatki do materaca, które pomagają zachować go w odpowiednim stanie (czystości). Jednak mimo dużego zróżnicowania rodzice powinni zadbać o właściwą jakość produktów, które bezpośrednio wpływają na niewielki kręgosłup malucha. Dlatego materace dla dzieci Kocot Kids charakteryzują się:
- wysokogatunkowym pokryciem — antyalergiczny wkład typu pianka, wyposażona jest w pokrowiec stworzony z odpornej tkaniny, która może być prana w pralce;
- doskonałym wykonaniem — produkt wyprodukowany został z surowców pozytywnie wpływających na zdrowie najmłodszych członków rodziny;
- rewelacyjnym dopasowaniem do rozmiarów łóżeczka dziecka;
- odpowiednią jakością — co przekłada się na komfort spania czy to niemowlaka, czy też kilkulatka;

materace do łóżka dla dzieci

Materac dziecięcy ma ogromne znaczenie!

materace dla dzieci

Pianka bądź lateks to tworzywa najczęściej stosowane w materacach dla dzieci. Dzięki nim wnętrze łóżeczka niemowlaka staje się przytulną, wygodną i bezpieczną przestrzenią. Dlatego materace dla dzieci marki Kocot Kids cieszą się dużym uznaniem wśród klientów. Są to produkty warte uwagi ze względu na użyte do produkcji materiały oraz sumienny sposób wykonania. Z tego powodu dziecko ma możliwość spędzenia na materacu właściwie noc. A jak wiadomo, wyspany maluch, to szczęśliwy rodzic! Z tego powodu poznaj najważniejsze cechy artykułów dostępnych na stronie internetowej marki Kocot Kids. Sprawdź, jaki wybrać materac dla dziecka i czym różnią się poszczególne warianty. Zastosuj w łóżku swojej pociechy materac z piankowym lub lateksowym wypełnieniem. Zadbaj o odpowiednie warunki nocą dla Twojego dziecka.