Filtruj

Cena

Cena

  • 489,00 zł - 619,00 zł

Cena 569,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 619,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń

Zakup pierwszego biurka do pokoju dziecięcego najczęściej planowany jest, gdy maluch ma 6-7 lat i idzie do zerówki lub pierwszej klasy. W tym czasie niezbędne jest zorganizowanie wygodnego miejsca do nauki i pracy nad zadaniami domowymi. Biurko można kupić jednak także dla przedszkolaka, który będzie tutaj kolorował, wycinał czy tworzył artystyczne obrazki. W naszym sklepie znajdziesz trwałe i bezpieczne biurka dla dzieci, dopasowane do potrzeb przedszkolaków oraz uczniów.

Biurka dla dziecka – jak wybrać?

Idealne biurka dla dziecka powinny być przede wszystkim dopasowane do wzrostu i indywidualnych potrzeb użytkownika. To właśnie przy biurku maluch będzie szlifował umiejętność pisania swoich pierwszych literek i cyferek, odrabiał zadania domowe, czytał lektury, przygotowywał prace na plastykę oraz wykonywał inne szkolne obowiązki. Biurko często wykorzystywane jest przez dzieci także do kolorowania, rysowania, wycinania i klejenia, przeglądania książeczek.

Idealne biurka dziecięce muszą mieć wysokość dopasowaną do wzrostu małego użytkownika. W duecie z odpowiednim fotelem obrotowym stanowią miejsce, które w dużym stopniu wpływa na kształtowanie prawidłowej postawy dziecka. Zbyt wysokie będzie niewygodne, a zbyt niskie sprawi, że dziecko będzie się za mocno pochylać, co może doprowadzić do skrzywienia kręgosłupa, powodować ból karku i dyskomfort. Stąd już krótka droga do rozdrażnienia, problemów z koncentracją i gorszych wyników w nauce.

Wysokiej jakości biurka do pokoju dziecięcego powinny posiadać blat dostosowany do potrzeb dziecka. Ważne jest, aby wszystkie przedmioty znajdowały się w zasięgu ręki użytkownika. Dzięki temu maluch nie będzie zmuszony do wstawania i sięgania po długopis, ołówek, kredki i inne drobiazgi. Nie warto więc dla sześciu- czy siedmiolatka kupować masywnego mebla ze zbyt szerokim blatem. Lepiej z czasem wymienić wyposażenie na młodzieżowe (ewentualnie można rozważyć biurko dla dzieci z regulacją).

Biurka do pokoju dziecięcego od Kocot Kids

Posiadamy bogate doświadczenie w branży, znamy wymogi rynku i potrzeby najmłodszych. Nasz sklep internetowy z biurkami dla dzieci oferuje starannie dobrane meble, które spełniają restrykcyjne wymogi europejskie dotyczące bezpieczeństwa. Polecamy atestowane biurka dziecięce, które doskonale sprawdzą się dla najmłodszych uczniów. Zaokrąglone krawędzie zapewnią pełne bezpieczeństwo. Dodatkowa szafka i szuflada stanowią praktyczną przestrzeń do przechowywania książek, artykułów szkolnych i innych niezbędnych przedmiotów. Nasze biurka z linii Baby Dreams wykonane są z białej płyty laminowanej, dlatego pasują zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Dobrze wpiszą się w każdą aranżację. Znakomity duet stworzą one z innymi meblami dziecięcymi z tej samej kolekcji.