Filtruj

Cena

Cena

  • 644,00 zł - 829,00 zł

Cena 752,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 818,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 644,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 829,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń

Biurka dziecięce – mebel niezbędny w odrabianiu lekcji i nie tylko

Zakup pierwszego biurka do pokoju dziecięcego najczęściej planowany jest, gdy maluch idzie do zerówki lub pierwszej klasy. Jednak biurko można kupić także dla przedszkolaka, który w tym miejscu będzie kolorował, wycinał bądź tworzył artystyczne obrazki. W naszym sklepie Kocot Kids znajdziesz trwałe oraz bezpieczne biurka, ponieważ tworzymy meble z myślą o najmłodszych członkach rodziny.

Idealne biurka dla dzieci powinny być przede wszystkim dopasowane do wzrostu i indywidualnych potrzeb małego użytkownika. To właśnie biurko stanie się przez najbliższe lata, podstawowym miejscem użytkowym, w którym dziecko będzie szlifowało swoje umiejętność pisania pierwszych literek czy cyferek. Ponadto należy ono do rodzaju mebli, które związane są głównie z odrabianiem zadań domowych, czytaniem lektur, przygotowywaniem prac plastycznych oraz wykonywaniem innych szkolnych obowiązków. Co więcej, biurko dla dziecka często jest także wykorzystywane do kolorowania, rysowania, wycinania, klejenia i przeglądania książeczek.

Idealne biurko dziecięce musi być przede wszystkim funkcjonalne. Powinno mieć wysokość dopasowaną do wzrostu małego użytkownika. W duecie ze stosownym fotelem obrotowym stanowią miejsce, które w dużym stopniu wpływa na odpowiednią pozycję dziecka. Zbyt wysokie będzie niewygodne, a zbyt niskie sprawi, że pociecha będzie się za mocno pochylać, co może doprowadzić do skrzywienia jego kręgosłupa, powodować ból karku i dyskomfort. Doskonałym rozwiązaniem są również warianty z szufladami, które pozwalają przechowywać różnorodne skarby pociechy oraz do trzymania uporządkowanych akcesoriów szkolnych.

Biurka dla dzieci

Jakie zalety ma biurko do pokoju dziecka?

Biurka dla dzieci

Nowoczesne produkty do dziecięcej przestrzeni, jakie powinno się w nim znaleźć, musi przede wszystkim pasować do wymiarów, jakie ma pokój. Oznacza to, że w takiej aranżacji należy pamiętać, aby zachować dziecku również powierzchnię do zabawy (biurko nie może być zbyt duże). Dlatego nasza marka Kocot Kids oferuje:

  • - odpowiedniej wysokości rodzaje biurek ;
  • - wysokiej jakości produkty, które cieszą dużą popularnością wśród dzieci i ich rodziców;
  • - artykuły wykonane z materiałów bezpiecznych i właściwych w kontakcie z dzieckiem;
  • - różnorodne rodzaje biurek, które pozwalają postawić monitor, klawiaturę, czyli wszystko, co przydaje się do pracy na komputerze, ale zachowując przy tym miejsce np. do rysowania (dużą zasługą w tym wypadku jest wyposażenie biurka w nadstawkę);
  • - funkcjonalny mebel, idealny do nauki czy uzupełniania zeszytów szkolnych;

Biurka dla dzieci od Kocot Kids

Mamy bogate doświadczenie w branży, znamy wymogi rynku i to jakie dziecięce potrzeby powinno zaspokajać nasze biurko. Nasz sklep internetowy z meblami dla dzieci oferuje starannie dobrane wyposażenie, które pozwala urządzić pokój malucha, jak i starszaka. Polecamy atestowane biurka dla dziecka, które doskonale sprawdzają się w przypadku uczniów, którzy właśnie w tym miejscu odrabiają lekcje, ale nie tylko. Nasz produkt może służyć zarówno do nauki, jak i zabawy czy jako przestrzeń na książki. Dodatkowo biurko Kocot Kids może być dla dziecka miejscem do przechowywania swych skarbów, ponieważ zostało do tego dostosowane za pomocą licznych szuflad. Z kolei zaokrąglone krawędzie zapewnią pełne bezpieczeństwo, dlatego może być ustawiane w przestrzeni, w której przebywają dzieci.

Nasze biurka z linii Baby Dreams są dostępne w kolorze białym, przez co doskonale komponują się zarówno w pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Natomiast materiały użyte do ich produkcji spełniają wszystkie obowiązkowe wymogi europejskie, co oznacza, że są trwałe i bezpieczne. Pamiętaj, aranżacja pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie, ale z produktami Kocot Kids jest to jak najbardziej możliwe! Zobacz, jak nasze biurko oraz krzesło może dopasować się do szafek znajdujących się w pomieszczeniu dziecięcym. Sprawdź również, jak nowoczesne biurko z szufladami dla dziecka, umie się dostosować do jego potrzeb. Zapewnij dziecku biurko do przechowywania książek, odrabiania lekcji i niezwykłych, kreatywnych zabaw!

Biurka dla dzieci