Termin wysyłki

Polska
Wszystkie paczki wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej DPD. Dokładamy wszelkich starań , aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane i wysłane jak najszybciej.
Szacowany czas wysyłki na karcie produktu jest podany w dniach roboczych . W przypadku zamówienia kilku produktów obowiązuje najdłuższy czas wysyłki ze wszystkich zamówionych produktów. Do czasu wysyłki należy dodać 1-2 dni na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską. Zamówienia dostarczane są przez kuriera od poniedziałku do piątku . W soboty kurierzy nie dostarczają paczek.
Gdy zamawiane są produkty określone różnym czasem realizacji wystarczy informacja przy dokonywaniu zakupów, że wszystkie paczki maja zostać wysyłane w jednym terminie. W przypadku braku takiej informacji zakupione produkty moga zostać przez nas wysłane w różnych dniach.

Zagranica
Szacowany czas wysyłki na karcie produktu jest podany w dniach roboczych . W przypadku zamówienia kilku produktów obowiązuje najdłuższy czas wysyłki ze wszystkich zamówionych produktów. Do czasu wysyłki należy dodac 2-7 dni na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską (czas dostawy jest zależny od wybranego kraju).

Koszt wysyłki

Polska

Dostawę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Cennik przesyłek jest zależny od ilości oraz wagi wysyłanych paczek.

Przedpłata na konto:
do 15 kg – 14 pln
do 60 kg – 49 pln
do 200 kg- 89 pln
powyzej 200 kg – 149 pln

Płatność za pobraniem:
do 15 kg – 18 pln
do 60 kg -59 pln
do 200 kg- 99 pln
powyzej 200 kg – 199 pln

Odbiór osobisty
Zakupione produkty można odebrać osobiście po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy po wybraniu opcji odbioru osobistego. Produkty można obejrzeć przed zakupem w naszym showroom'ie pod adresem ul. Bolesława Chrobrego 17, 45-580 Opole ( czynne w dni robocze od 8.00 do 16.00).

Zagranica
Dostawę za granicę realizujemy za posrednictwem firmy kurierskiej DPD lub GLS. Opcja dostawy zagranicznej nie dotyczy wysyłek szaf dwudrzwiowych oraz wysokich regałów. Koszty dostawy zawsze są płatne , niezależnie od wartości zamówionych produktów. Cena za dostawe jest zależna od kraju dostawy, ilości i wagi przesyłek. Wysyłki zagraniczne realizowane są po wpłacie całej wartości zamówienia razem z kosztami dostawy. Nasze towary dostarczamy do większości krajów Unii Europejskiej.