Termin wysyłki

Wszystkie paczki wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej DPD. Dokładamy wszelkich starań , aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane i wysłane jak najszybciej.

Szacowany czas wysyłki na karcie produktu jest podany w dniach roboczych . W przypadku zamówienia kilku produktów obowiązuje najdłuższy czas wysyłki ze wszystkich zamówionych produktów. Do czasu wysyłki należy dodać 1-2 dni na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską. Zamówienia dostarczane są przez kuriera od poniedziałku do piątku . W soboty kurierzy nie dostarczają paczek.
Gdy zamawiane są produkty określone różnym czasem realizacji wystarczy informacja przy dokonywaniu zakupów, że wszystkie paczki maja zostać wysyłane w jednym terminie. W przypadku braku takiej informacji zakupione produkty mogą zostać przez nas wysłane w różnych dniach.

Koszt wysyłki

Dostawę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 

Odbiór osobisty
Zakupione produkty można odebrać osobiście po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy po wybraniu opcji odbioru osobistego pod adresem ul. Bolesława Chrobrego 17, 45-580 Opole (czynne w dni robocze od 8.00 do 16.00).