Filtruj

Cena

Cena

  • 688,00 zł - 1 114,00 zł

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Cena 950,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 114,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 114,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 993,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 069,01 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń

Praktyczne komody dla chłopców to bez wątpienia przydatne wyposażenie

Komoda dla chłopca

Komody dziecięce to współczesny element aranżacji pokoju dla najmłodszych członków rodziny. Meble tego rodzaju są niezwykle przydatne, ponieważ zazwyczaj służą do przechowywania niezwykle potrzebnych rzeczy, jak zabawki czy książki. Oznacza to, że są one pojemne i bardzo uniwersalne, a w przypadku przestrzeni dla dzieci - ma to ogromne znaczenie. Dlatego zobacz, co oferuje producent wyposażenia pokoju dziecięcego, marka Kocot Kids i wybierz coś dla siebie!

Należy wiedzieć, że pokój dziecka to jedno z najważniejszych pomieszczeń znajdujących się w domu. Musi ono spełniać kilka ważnych zasad, w tym pełnić funkcję miejsca dla bezpiecznej zabawy, być przestrzenią do odpoczynku, a przy okazji musi pobudzać dziecięcą wyobraźnię. Dlatego komoda przeznaczona do pokoju malucha musi być wyposażona w poręczne szuflady, które są niezbędne do przechowywania zabawek, skarbów, czy ewentualnie ubrań. Dodatkowo taki mebel z łatwością dostosowuje się do stylu panującego w danym wnętrzu, z tego powodu bywa wybierany do nowoczesnej aranżacji, jak i tej klasycznej. Z tego powodu w ofercie marki Kocot Kids znajdują się warianty barwne pokryte wesołymi grafikami lub takie o stonowanej kolorystyce. Dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, aby urządzić pokój dla kilkulatka lub nastolatka.

Komody dla dzieci muszą być wykonane z produktów dla nich bezpiecznych. Z tego powodu wykorzystywany do produkcji materiał musi posiadać odpowiednie certyfikaty oraz muszą być trwałe, aby mogły służyć swym właścicielom przez długie lata. Dlatego dostępne są komody dla chłopców stworzone z lekkiej i nietoksycznej płyty meblowej, pokrytej właściwa dla dzieci — farbą. Dodatkowo systemy otwierania oraz zamykania, jak i same prowadnice połączone z szufladami stworzone zostały z wysokiej jakości surowców. Dzięki temu nawet maluch ma do bezpośredniej dyspozycji rzeczy znajdujące się we wnętrzu szafki tego rodzaju.

Zalety komody odpowiedniej do pokoju dziecięcego

Bez wątpienia przechowywanie przedmiotów w komodzie z szufladami jest niezwykle przydatne. Jest ona pomocna do utrzymywania porządku m.in. w dziecięcym pomieszczeniu, w którym nieład pojawia się każdego dnia. Dlatego produkty naszego projektu wyróżniają się:
- swoim wykonaniem — komoda Kocot Kids charakteryzuje się rzetelnym i porządnym wykończeniem, ponieważ zadbaliśmy o jej najdrobniejsze detale;
- łatwym montażem — stworzyliśmy wyjątkowy prosty system samodzielnej instalacji mebla w sypialni dziecka;
- trwałością i odpornością — komoda do pokoju chłopca powinna bez szwanku znieść mocno rozwinięte zabawy odbywające się w jej okolicy;
- dużym bezpieczeństwem — jest to ściśle związane z samą budową szafki tego rodzaju oraz materiałów użytych do jej produkcji;
- oryginalnym wyglądem — ciekawe grafiki oraz mocno napigmentowana farba pokrywają całą powierzchnię komody;
- mocnymi zawiasami oraz prowadnicami;

komody do pokoju chłopca

Komoda do pokoju chłopca marki Kocot Kids

komody dla chłopców

Nasza oferta jest mocno rozwinięta, dlatego każdy bez problemu znajdzie na naszej firmowej stronie kategorie mebli, które pozwolą urządzić pokój dziecka zgodnie z panującymi trendami. Dodatkowo stworzona przestrzeń zapewni wszystkie potrzeby malucha, zwłaszcza te związane z zabawą i fantazjowaniem. Z tego powodu mebel dla najmłodszych członków rodziny powinny charakteryzować się przyjaznym dla oka designem, wygodnym użytkowaniem i pojemnymi szufladami. Pamiętaj, jeżeli chcesz zaaranżować sypialnie dla swej pociechy, wystarczy, że wykorzystasz meble naszego projektu. Wiedz, że jest to rozwiązanie przystępne cenowo, a przy okazji bezpieczne oraz niezwykle funkcjonalne.

Chcesz urządzić sypialnie w stylu skandynawskim? A może interesuje Cię raczej pomieszczenia nowoczesne? Zobacz propozycję marki Kocot Kids w kategorii meble dziecięce i wybierz komodę idealną dla Twojego dziecka w miłym kolorze (białym, niebieskim, zielonym), albo z ciekawą grafiką np. straży pożarnej lub karetki. Spójrz, jak może wyglądać przestrzeń przyjazna dla rozwoju malucha!