Szanowni Państwo,

 

W związku z panującą sytuacja w Polsce odbiory osobiste są wstrzymane.

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy Kocot Kids działający pod adresem kocotkids.com, prowadzony jest przez firmę:
Kocot Kids Magdalena Kocot
ul. Bolesława Chrobrego 17
45-580 Opole
NIP : 7542841805
REGON : 161370108

Wszystkie ceny towarów w sklepie internetowym kocotkids.com są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w sprzedaży, wprowadzania i wycofywania produktów z oferty sklepu internetowego oraz przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu.

POTWIERDZENIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

NIE WYSYŁAMY MEBLI ZA GRANICE

Realizujemy zamówienia złożone przez sklep internetowy kocotkids.com , oraz sporządzane przy pomocy formularza zamówień. Warunkiem przyjęcia złożonego zamówienia do realizacji jest prawidłowe i kompletne wypełnienie formularza zamówień oraz jego potwierdzenie. Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu wysłania do Klienta e-maila zwrotnego z potwierdzeniem złożenia zamówienia.

Nie magazynujemy zamówień.
Klient ma prawo wprowadzić zmiany w zamówieniu do 24 h lub anulować zamówienie do 48h  wysyłając e-mail na adres kocotmeble@gmail.com. Anulowanie już wysłanego towaru wiąże się z pokryciem przez Klienta kosztów wysyłki nadawanej i zwrotnej.
W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany i jeśli dokonał już wpłaty zostanie mu zwrócona cała suma pieniężna. W sytuacji, kiedy czas realizacji zostanie wydłużony z przyczyn losowych Klient ma prawo do anulowania swojego zamówienia.
Zdjęcia i wizerunki wyrobów prezentowane w sklepie internetowym kocotkids.com nie są reklamą w rozumieniu prawa, a jedynie informacją handlową o wyrobach w rozumieniu ustawy z dnia 28 listopada 2003 r. ( Dz. U. Nr 229 poz. 2274) i mogą nieznacznie różnić się od wyglądu rzeczywistego.

PŁATNOŚCI

Akceptujemy następujące formy płatności:

Zwykły przelew bankowy
Zapłaty dokonujesz na nasze konto bankowe po uprzednim złożeniu zamówienia na sklepie internetowym. W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko zgodne z danymi z zamówienia na sklepie internetowym.
Dane konta:
Kocot Kids Magdalena Kocot
ul. Bolesława Chrobrego 17
45- 580 Opole
Bank Zachodni WBK
Numer konta: 52 1090 2138 0000 0001 3441 8645

Płatność za pobraniem
Zapłata dokonywana jest u kuriera , który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres. Należy przygotować odpowiednią kwotę zgodną z zamówieniem – bez zapłaty kurier nie wyda zamówionej przesyłki.

Szybkie płatności obsługiwane przez system PayU

Szybkie płatności obsługiwane przez system PayU Pal

Płatności gotówką przy odbiorze osobistym zamówionych produktów

WYSYŁKA

Wysyłki pobraniowe *

Towar wysłany za pobraniem nie może być magazynowany w oddziałach DPD bez naszej wiedzy, w tym celu prosimy bezzwłocznie o kontakt z biurem sprzedaży.

Nieodebranie towaru wysłanego za pobraniem i jego zwrot do nas powoduje brak opcji ponownej wysyłki za pobraniem. 

Wysyłki za pobraniem powyżej kwoty 2000 zł wysyłane są w dwóch partiach. ( istnieje możliwość wpłaty zaliczki wtedy towar wysyłany jest razem ).

Termin wysyłki

Wszystkie paczki wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej DPD. Dokładamy wszelkich starań , aby Twoje zamówienie zostało zrealizowane i wysłane jak najszybciej. Realizacja mebli jest do 18 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

Wprowadzenie zmiany w zamówieniu możliwe jest do 2 dni od daty złożenia zamówienia, po tym czasie czas realizacji będzie wznowiony na nowo .
 W przypadku zamówienia kilku produktów obowiązuje najdłuższy czas wysyłki ze wszystkich zamówionych produktów. Do czasu wysyłki należy dodać 1-2 dni na dostarczenie przesyłki przez firmę kurierską. Zamówienia dostarczane są przez kuriera od poniedziałku do piątku . W soboty kurierzy nie dostarczają paczek.
Gdy zamawiane są produkty określone różnym czasem realizacji wystarczy informacja przy dokonywaniu zakupów, że wszystkie paczki maja zostać wysyłane w jednym terminie. W przypadku braku takiej informacji zakupione produkty mogą zostać przez nas wysłane w różnych dniach.

Koszt wysyłki
Polska
Dostawę realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. 

Odbiór osobisty
Zakupione produkty można odebrać osobiście po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy po wybraniu opcji odbioru osobistego  pod adresem ul. Bolesława Chrobrego 17, 45-580 Opole ( czynne w dni robocze od 8.00 do 16.00).

UWAGA!

Ze względu zminimalizowanie uszkodzeń w transporcie zamówienia wielopaczkowe (powyżej 6 paczek) realizowane są wyłącznie na paletach 120x80. 

ZWROTY

Odstąpienie od umowy

Klient ma prawo zrezygnować z zakupionych produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy powiadomić nas telefonicznie pod numerem 793 330 475, e-mailem pod adresem kocotmeble@gmail.com lub korzystając z naszego formularza kontaktowego o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze oświadczenia. Poniżej w załączniku dostępny jest formularz odstąpienia od umowy, korzystanie z niego nie jest obowiązkowe.
Klientowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy w przypadku dostawy towaru, który był indywidualnie dostosowany do jego potrzeb.
Zwrot towaru jest możliwy tylko w przypadku, gdy towar nie był używany , nie jest zniszczony i nie nosi śladów montażu. Zwracany towar należy odesłać w oryginalnym opakowaniu oraz starannie zabezpieczyć na czas transportu. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru wraz z oryginalnym dokumentem sprzedaży. Towar powinien zostać odesłany na adres: Kocot Kids Magdalena Kocot ul. Bolesława Chrobrego 17, 45-580 Opole.
Zwrot kwoty za zakupiony towar zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni od momentu fizycznego zwrotu towaru do sklepu, przelewem bankowym na konto wskazane w wypełnionym oświadczeniu. Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych odsyłanych za pobraniem. Koszty związane ze zwrotem towaru pokrywa klient.

UWAGA! Towar wykorzystywany nie zgodnie z jego przeznaczeniem, w sposób inny niż zaleca producent lub modyfikowany, nie podlega gwarancji oraz reklamacji. 

REKLAMACJE

Reklamacje związane z brakami
Towar przez wysłaniem do Klienta jest wnikliwie sprawdzany pod względem jakościowym i ilościowym. W przypadku, gdy po otrzymaniu towaru Klient znajdzie braki, ma prawo do złożenia w sklepie reklamacji.
Aby złożyć reklamację należy przesłać na adres kocotmeble@gmail.com następujące dokumenty:
– skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura)
– zdjęcie wady, konieczna dokumentacja fotograficzna elementów uszkodzonych tudzież błędnie wysłanych. 
– adres wraz z numerem telefonu do odbioru wadliwego towaru
Data przesłania wyżej wymienionych dokumentów jest datą złożenia reklamacji. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od dnia złożenia reklamacji. Wadliwy towar zostanie odebrany na nasz koszt w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia reklamacji. Termin odbioru reklamacji jest ustalany w zależności od warunków przewozowych firmy kurierskiej.

Reklamacje wynikające z uszkodzenia w transporcie
Jeśli przy odbiorze towaru od kuriera będą widoczne jakiekolwiek uszkodzenia na opakowaniu (zatarcia, wgniecenie, dziury, zdarta taśma) to odbierający ma obowiązek wypełnienia protokołu szkodowego w momencie przyjęcia dostawy . Jeżeli takich uszkodzeń nie było, a wady wynikające z transportu zostały stwierdzone po otwarciu paczki klient ma prawo do ponownego wezwania kuriera celem złożenia protokołu reklamacyjnego. Stosowny dokument powinien być wypełniony do 7 dni roboczych od przyjęcia przesyłki  .W przypadku przekroczenia tego terminu sklep zastrzega sobie, że nie wszystkie reklamacje mogą zostać pozytywnie rozpatrzone.
Aby złożyć reklamację należy przesłać na adres kocotmeble@gmail.com następujące dokumenty:
– skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragon lub faktura)
– skan lub zdjęcie formularza reklamacyjnego ( prawidłowo wypełniony protokół szkody )

-- zdjęcia kartonów

– zdjęcie uszkodzeń opakowania i towaru 
– adres wraz z numerem telefonu do odbioru wadliwego towaru
Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od dnia złożenia reklamacji. 

Termin odbioru  i wysyłki reklamacji jest ustalany w zależności od warunków przewozowych firmy kurierskiej.

Polityka prywatności

Dane osobowe przekazywane nam przez Klienta w związku z rejestracją i korzystaniem ze sklepu internetowego kocotkids.com są przetwarzane przez firmę Kocot Kids Magdalena Kocot z siedzibą w Opolu , przy ulicy Bolesława Chrobrego 17. Dane osobowe zbierane przez firmę Kocot Kids są przetwarzane zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz.U. 1997 nr 133 poz 883 z późn. zm.) i ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniach usług drogą elektroniczną ( Dz. U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.) wyłącznie na podstawie upoważnienia do przetwarzania danych.
Dane osobowe są przetwarzane:
– w zakresie niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści, zmiany, rozwiązania i prawidłowej realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną
– w zakresie realizacji składanych przez Ciebie zamówień na produkty znajdujące się w asortymencie sklepu internetowego kocotkids.com
– w celu rozpatrywania składanych przez Ciebie reklamacji oraz w przypadku zwrotu świadczeń w przypadku odstąpienia od umowy
– po wyrażeniu zgody na otrzymywanie od nas informacji marketingowych twoje dane osobowe będę przetwarzane także w celu przekazywania Ci informacji o ofercie naszego sklepu i aktualnych promocjach

Podanie danych osobowych na naszej stronie kocotkids.com jest dobrowolne, jednak brak zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych może uniemożliwić nam świadczenie Klientowi usług droga elektroniczna oraz dokonywanie zakupów na naszym sklepie internetowym .
Powierzając nam swoje dane osobowe masz prawo wglądu do nich , żądania ich aktualizacji oraz żądania ich usunięcia.
Dane osobowe podane przez Ciebie na koncie klienta możesz samodzielnie edytować i usuwać. W celu usunięcia całego konta klienta należy wysłać do nas informację o takim żądaniu na adres e-mail : info@kocotkids.com z adresu poczty elektronicznej aktualnie zarejestrowanego w sklepie internetowym kocotkids.com
Dane osobowe podane na naszej stronie są zabezpieczone dzięki odpowiednim środkom technicznym oraz organizacyjnym, które mają na celu zapobiec ich bezprawnemu przetwarzaniu, zniszczeniu lub utracie.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie. W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności danych prosimy o kontakt.