Jesteśmy rodzicami, którzy kochają swoje dzieci, znają ich potrzeby i potrafią zadbać o ich bezpieczeństwo. Życiowe doświadczenie i chęć stworzenia przestrzeni, w której dzieci mogą bezpiecznie dorastać, komfortowo wypoczywać, a nawet kreatywnie i radośnie spędzać czas, są fundamentem naszej firmy. Tworzymy nasze meble dla dzieci, myśląc o nich podczas każdego z etapu prac, od projektowania, przez dobór materiałów, po wykończenie każdego z produktów.

Nie zapominamy jednak również o rodzicach, dla których dzieci są najważniejsze i dokładamy wszelkich starań, by nie tylko zapewnić ich pociechom bezpieczeństwo, co jest dla nas absolutnym priorytetem, ale także dbać o to, aby nasze produkty tworzyły przystań sprzyjającą rozwijaniu wyobraźni, pomysłowości.

Dziecięca kreatywność jest cudowna sama w sobie, a zadaniem rodziców, a więc i naszym, jest umożliwienie jej rozwoju w bezpiecznym i przytulnym otoczeniu. Dzięki naszym meblom dzieci po prostu mogą być dziećmi, beztrosko spędzając czas, rozwijając się kreatywnie i przygotowując na stawienie czoła otaczającemu światu. Jako producent mebli jesteśmy firmą rodzinną, która od zawsze tworzy zgrany zespół, wiemy, jak ważne są więzi rodzinne i wiemy, jak ważna jest dla rodziców przyszłość ich dzieci. Właśnie dlatego tworzymy dla Państwa pociech meble, które znajdują się również w naszych domach, wśród których dorastają nasze dzieci, zasługujące przecież na wszystko, co najlepsze. 

W naszej ofercie znajdą Państwo bezpieczne meble dziecięce, wykonane z najwyższej jakości materiałów — w tej kwestii nie uznajemy żadnych kompromisów. Nasze produkty są doskonale spasowane, mają zaokrąglone krawędzie oraz spełniają wysokie europejskie normy. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo łóżka dla dzieci, szafeczki i szafy oraz komody dla dzieci, regały i biurka dziecięce. Jesteśmy polskim producentem mebli dziecięcych i młodzieżowych, wszystkie nasze meble są produkowane z płyt mdf oraz wiórowych płyt laminowanych spełniających normy higieniczności klasy E1 o poziomie emisji formaldehydu zgodnej z europejskim modelem EN165146.

Używane przez nas lakiery są bezpieczne dla dzieci i odpowiadają wymaganiom europejskiej normy EN 71/3: 2014.

Jesteśmy rodzicami, którzy kochają swoje dzieci i produkujemy dla rodziców, dla których dzieci są najważniejsze.

Jesteśmy Kocot Kids!