Filtruj

Cena

Cena

  • 557,00 zł - 732,00 zł

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Cena 731,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń

Regały dziecięce — jak można je wykorzystać?

regał pojedynczy dla dziecka

Do pokoju dziecięcego warto wybierać meble praktyczne, a przy tym miłe dla oka. Należy wiedzieć, że regały to idealne miejsce do przechowywania zabawek i dziecięcych skarbów. Dlatego produkty tego rodzaju powinny cechować się dużą ilością półek oraz łatwym do nich dostępem. Zatem sprawdź, ofertę producenta mebli dla dzieci, firmy Kocot Kids i wybierz coś dla swojej pociechy.

Regały dla dzieci należą do rodzaju uniwersalnych mebli, które pomieszczą, co tylko dusza zapragnie. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą utrzymać porządek w pokoju, oraz gdy szafki i półki uginają się pod ciężarem, oraz ilością maskotek. Dlatego zaprojektowaliśmy klasyczny regał pojedynczy dziecięcy pasujący zarówno do potrzeb dziewczynki, jak i chłopca. Mebel ten nie jest tylko odpowiedni praktycznie dla każdego wnętrza, to idealny sposób na to, aby dziecko w łatwy i szybki sposób mogło pilnować porządku w swojej prywatnej przestrzeni. Ponadto wariant wyposażony w szuflady jest również przydatny do przechowywania ubrań, co jeszcze bardziej go uatrakcyjnia.

Wybierając regał do pokoju, należy pamiętać, że maluch potrzebuje pomieszczenia niezwykle przyjaznego dla jego rozwoju, lecz także bardzo użytecznego. Z tego powodu dostępne są regały z drewna z półkami i zamykanymi szafkami, które pomieszczą wszystkie dziecięce ubranka, książki, pluszaki oraz drogocenne skarby zebrane podczas spaceru. Dodatkowo ich wygląd oraz estetyka idealnie potrafią zgrać się z pozostałymi meblami znajdującymi się w domu, dzięki czemu powstała aranżacja może być bardzo spójna. Ponadto należy wiedzieć, że obecnie regały dla dzieci są dostępne w rozmaitych formach oraz kolorach, co powoduje, że niewielkim kosztem można utworzyć zachwycające, ale i funkcjonalne miejsce do relaksu bądź zabawy. Bez wątpienia pokój tak wyposażony zainteresuje każdego swoją estetyką, niezależnie od wieku.

Zalety regału pojedynczego do pokoju dziecięcego

W pokoju dziecięcym bardzo często panuje nieład i pewnego rodzaju chaos, zwłaszcza jeżeli książki i zabawki leżą porozrzucane na podłodze. Z tego powodu na rynku pojawiły się regały odpowiednie dla najmłodszych członków rodziny, które:
- wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, określane jako bezpieczne dla dziecka;
- zapewniają świetny kontakt dziecka z rzeczami ustawionymi na półkach;
posiadają pojemny moduł zamykany na lekko poruszające się drzwi;
- pomieszczą produkty różnego rodzaju, a zeszyty czy ramki ze zdjęciami (w przypadku młodzieżowego pomieszczenia) pięknie wyeksponują;
- jako meble do pokoju dla dzieci są pokryte certyfikowanymi farbami w przyjaznych kolorach, lub ozdobione ulubionymi grafikami np. z koparką czy jednorożcem;
cenione są za swoją funkcjonalność oraz nowoczesne systemy typu zawiasy, czy prowadnice;
- doskonale wpasowują się do stylu pozostałych mebli;

regały pojedyncze dla dzieci

Pojedynczy regał dla dziecka marki Kocot Kids

regały pojedyncze dziecięce

Bez wątpienia każde dziecko podczas sprzątania uwielbia ustawiać swoje zabawki. Dlatego współczesne meble zostały stworzone z dużą ilością półek, aby w sposób sprawny i przyjemny można było ustawiać na ich powierzchni różnego rodzaju rzeczy. Wiedz, że otwarta przestrzeń w takiej sytuacji znacznie ułatwia możliwość dostępu np. do przechowywanej książki. Aranżując dzieciom pokój, należy pamiętać, aby jego wystrój pozwalał swobodnie poruszać się w jego przestrzeni, oraz korzystać z zabawek czy ubrań bez problemu. Zastosuj regały dziecięce w pokoju chłopca lub małej dziewczynki i zobacz, jak to miejsce może wesoło się prezentować!

Aby pamiątki z podróży do parku nie poszły w zapomnienie, zapewnij swojej pociesze miejsce do ich przechowywania. Postaw na meble wyposażone w dużą ilość półeczek np. w miłym białym odcieniu i stwórz pomieszczenie zgodne z panującymi trendami branży wnętrzarskiej. Pamiętaj, z firmą Kocot Kids i niewielkim kosztem jesteś w stanie zaprojektować kolorową przestrzeń odpowiednią dla zabawy, lecz przy tym niezwykle stylową. Dlatego daj radość swojemu dziecku z naszą marką - Kocot Kids.