Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji mebli dla dzieci. W branży meblowej działamy z powodzeniem już od ponad 9 lat. Nasze meble goszczą w wielu domach w Europie. Z roku na rok rozwijamy naszą ofertę produktową oraz zasięg naszej działalności. Tworzone przez nas meble dziecięce są funkcjonalne, bezpieczne i spełniają wysokie normy europejskie.

Jako producent zapewniamy stabilność, solidność, długoterminową współpracę i meble wykonane w całości przez polskich rzemieślników. Wszystkie nasze meble są odpowiednio przygotowane do spakowania w paczki spełniające wymagania firm kurierskich oraz odpowiednio zabezpieczone na potrzeby dalekiego transportu. Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z firmami z ugruntowaną pozycją na rynku, jak i tymi, które dopiero wchodzą do branży meblowej.

Pragniemy dzielić się naszą pasją i doświadczeniem z firmami, które także stawiają na jakość. W trosce o środowisko naturalne wybieramy ekologiczne materiały, priorytetowo traktujemy nie tylko komfort użytkowania naszych produktów, ale także kwestie związane z bezpieczeństwem. Wiemy, że współpraca z firmami o analogicznych do naszych celach i priorytetach może okazać się obustronnie korzystna.

Wybierz jakość

  • Ostre krawędzie zabezpieczone miękkim profilem bezpiecznym dla dzieci
  • Ergonomiczny uchwyt zapewniający łatwe i pewne wysunięcie szuflady
  • Zaokrąglone krawędzie, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania

Nasze meble charakteryzuje elegancja oraz funkcjonalność. Dbamy, by były lakierowane wyłącznie bezpiecznymi i atestowanymi farbami. Wszystkie szafy są pojemne, w wielu modelach obok części z drążkiem i półkami znajdują się szuflady.

  • Nowoczesne wzornictwo oraz precyzyjne wykończenie detali
  • Płynnie wysuwane szuflady z pojemną przestrzenią

Nasz system współpracy. Jak działamy?

Szybka dostawa

U nas nie czekasz tygodniami na zamówienie mebli. To my czekamy na Ciebie.

Potencjał produkcyjny

Z roku na rok poszerzamy park technologiczny o nowe maszyny i urządzenia. Stale wprowadzamy nowe produkty, tak by dostosować się do potrzeb naszych Klientów.

System reklamacyjny

Szybki czas reakcji oraz wsparcie naszego działu technicznego pozwalają rozwiązać każdy problem. Gwarantujemy otwartość na różne rozwiązania – jesteśmy elastyczni.

Co zyskujesz?

Dropshipping

Brak magazynu? Zostaw to nam! Zapewnimy obsługę całego procesu logistycznego naszych towarów dla Twoich odbiorców.

Jakościowy produkt

Inwestujemy w wysoką jakość produktów, zwiększając szansę na uznanie wśród naszych Klientów.

Doświadczenie fachowców

Nasz zespół składa się z najlepszych specjalistów, którzy dbają o procesy technologiczne na każdym etapie produkcji.