Filtruj

Cena

Cena

  • 55,00 zł - 90,00 zł

Łóżeczkowy ochraniacz wałek — co warto o nim wiedzieć?

wałki ochronne do łóżka dziecięcego

Dla rodziców bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze, niezależnie w jakiej sytuacji się ono znajduje. Zadbaj więc zarówno o nie, jak i o komfort dziecka także podczas snu i zastosuj nowoczesny produkt marki Kocot Kids - ochraniacz na szczebelki łóżeczka, który stanowi ich miękką osłonę. Zobacz, z jaką łatwością możesz zatroszczyć się o swoje maleństwo nawet nocą lub wykorzystaj ten rodzaj produktu na prezent dla nowo narodzonego dziecka Twoich bliskich

Ochraniacz jest atrybutem współczesnego łóżeczka niemowlęcego. Jego zadaniem jest ochrona dziecka podczas snu, zwłaszcza jego główki, przed urazami powstałymi w wyniku uderzenia o twarde, drewniane barierki. To ciekawe rozwiązanie, które w ciągu ostatnich lat zyskało dużą popularność wśród młodych rodziców. Należy wiedzieć, że jest to także praktyczna ochrona dla nóżek i rączek przed ich poobijaniem w nocy. Małe dzieci mają tendencje do nocnych wędrówek i niezliczonych zmian ułożenia swojego ciała. Co doprowadza do sytuacji, w której dziecko uderza nieświadome w barierki, a przy okazji nabija sobie siniaki, a czasami budzi się w środku nocy.

Ochraniacz do łóżeczka marki Kocot Kids wyróżnia się przede wszystkim swoim kształtem, który przypomina wałek. Dzięki temu rodzic ma pewność, że jest on dobrze umocowany (w przypadku wariantów wiązanych istnieje duże ryzyko zsunięcia się osłonki). Ten charakterystyczny wałek wypełniony jest certyfikowaną pianką poliuretanową, która dla małych dzieci jest całkowicie bezpieczna. Natomiast forma tego ochraniacza, doskonale sprawdza się, gdy chcemy nieruchomo przymocować go bezpośrednio do barierki. Dużym atutem ochraniacza jest miękki materiał polarowy typu minky, który można ściągać i prać. Jest to bardzo przydatne, zwłaszcza że maluchy mają tendencję do nadmiernego brudzenia siebie oraz okolicy, w której się znajdują. Zobacz jakie kolory pokrowców oferuje sklep firmowy Kocot Kids i wybierz model idealnie pasujący do aranżacji dziecięcego pokoiku.

Jakie zalety ma wałek ochronny dla dzieci?

Produkty tworzące kategorie — ochraniacz, wałek — są popularnymi akcesoriami przeznaczonymi do stosowania w łóżkach najmłodszych członków rodziny. Bez wątpienia artykuł ten jest stosunkowo prosty w obsłudze, lecz niezwykle przydatny. Dlatego też wykorzystaj wałek marki Kocot Kids, ponieważ:
- możesz zdjąć i wyprać zabrudzony pokrowiec;
- wykonany został z wysokogatunkowych tkanin i materiałów, bezpiecznych dla dziecka;
- w prawidłowy sposób zabezpieczysz przestrzeń w strefie odpoczynkowej Twojego malucha;
- nadaje on przyjaznego klimatu w dziecięcym pomieszczeniu;
- pomoże ochronić dziecko, które zaczyna podnosić się w łóżeczku na proste nogi;
- jest on miękki w dotyku, a dzięki swoim kolorom — miły dla oka;
- produkty tego rodzaju uszyto w niezwykle sumienny sposób, co sprawia, że ochraniacz może służyć w niezmienionej formie przez długie lata;

wałek ochronny dla dziecka

Wałek na dziecięce łóżeczko — podsumowanie

wałki ochronne dla dzieci

Ochraniacz do łóżka dziecięcego jest niesamowicie wygodnym rozwiązaniem. Dzięki zastosowaniu tego akcesorium można ochronić swoje dziecko przed zbędnymi urazami. Należy wiedzieć, że marka Kocot Kids charakteryzuje się starannym wykonaniem swoich produktów oraz surowcami z wymaganymi atestami, które bezpieczne są dla zdrowia każdego dziecka. Może zainteresuje Cię wariant liliowy, a może ten w odcieniach zieleni? Zobacz, jakie modele oferuje nasz sklep firmowy i wybierz jeden rodzaj do swojego domu.

Wiedz, że materiały użyte do stworzenia naszego ochronnego wałka cechują się doskonałą przewiewnością, co zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Gdy dziecko jest alergikiem, takie informacje są niezwykle ważne, ponieważ w m.in. taki sposób możesz zapewnić mu spokojny oraz zdrowy sen. Pewne mocowanie, żywe kolory, mięciutka tkanina to wszystkie najważniejsze właściwości tego produktu. Z tego powodu sprawdź, który rodzaj ochraniacza na barierki spełni Twoje oczekiwania i ochroni nocą Twojego malucha!