Brak produktów w tej kategorii

Poduszki dekoracyjne — co musisz o nich wiedzieć?

poduszki dziecięce

Poduszki ozdobne coraz częściej spotykane są w pokojach dziecięcych. Stanowią one element dekoracyjny, jak i ten praktyczny. Współczesne poduszki dziecięce przybrały rozmaite formy - bardzo często są one niezwykle fantazyjne! Dlatego zobacz jakie poduszki i poduszeczki są oferowane przez producenta mebli dla dzieci — Kocot Kids. Nadaj przestrzeni niesamowity styl, który sprawi, że dzieci z przyjemnością będą w niej przebywały!

Poduszki ozdobne mają za zadanie urozmaicić pomieszczenie, w którym przebywa dziecko. Mogą one służyć do spania, a niektóre formy np. królik, miś lub poduszka z uszami — nawet do zabawy. Produkty tego rodzaju potrafią doskonale skomponować się z wystrojem łóżeczka oraz pokoju. Obecnie w naszej ofercie dostępnych jest ogromna ilość wzorów, kształtów oraz barw. Mogą być wykończone koronką lub frędzlami bądź być całkowicie gładkie. Z tego względu mogą służyć zarówno kilkuletniemu dziecku, jak i nastolatkowi. Dodatkowo sprawdzą się jako podpora pod plecy dla rodziców usypiających maluchy oraz umożliwią zajęcie wygodnej pozycji podczas karmienia niemowlaka. Co więcej, taką poduszkę można włożyć także do wózka dziecięcego pod głowę najmłodszego członka rodziny.

Poduszki do pokoju dziecka wykonane są z materiałów zapewniających bezpieczeństwo maluchom, a przy okazji są łatwe w czyszczeniu. W zależności od potrzeb mogą być stworzone z przewiewnej bawełny, ciepłej wełny, miękkiego polaru, czy połyskującego aksamitu. Niezależenie od swej formy, poduszki dekoracyjne pasują do każdego pokoju. Wiedz, że bez problemu znajdziesz kocyk pasujący do tych wyjątkowych ozdób, dzięki temu uzyskasz jednolity styl w pomieszczeniu. Ponadto poduszki dla dzieci swą zabawną formą uatrakcyjnią wnętrze, tym samym zachęcając maluchy do długich i samodzielnych zabaw w swoim pokoiku. Akcesoria tego rodzaju są na tyle wygodne, że doskonale odnajdują się także na podłodze np. podczas wspólnego czytania dziecięcych książek.

Jakie zalety mają poduszki ozdobne?

Poduszki dekoracyjne nadają pomieszczeniom klimatu, zwłaszcza te przeznaczone dla dzieci. Wynika to z ich fantazyjnych kształtów oraz form. Dodatkowo w ich przypadku mocno wzrok przyciągają kolory użytej do produkcji tkaniny. Dlatego wykorzystaj poduszki marki Kocot Kids, bo:
- zapewniają duży komfort podczas odpoczynku czy czytania książek;
- wizualnie bardzo urozmaicają pokój;
- niektóre modele idealnie nadają się do zabawy np. miś;
- łatwo zachować je w czystości;
- są przydatne w wielu sytuacjach, np. ułatwiają wspólne zasypianie dziecka z rodzicem;
- nieważne, że w pokoju mieszka chłopiec czy dziewczynka, w obu przypadkach się doskonale odnajdują;
- szeroki wybór form pozwala każdemu dobrać odpowiedni model do stylu panującego w pokoju dziecięcym;
- materiały użyte do produkcji poduszek uzyskały atesty bezpieczeństwa w związku z użytkowaniem ich przez dzieci;
- sprawiają przyjemną i właściwą przestrzeń dla małego dziecka, jak i tego dużego.

poduszki dekoracyjne do pokoju dziecka

Poduszka do pokoju dziecka marki Kocot Kids

poduszki dla dzieci

Poduszka dziecięca to wspaniały dodatek do jego przestrzeni. Jest produktem uniwersalnym i użytecznym. To artykuł przyjemny w dotyku, praktyczny w trakcie relaksu, a przy tym niektóre modele mogą służyć podczas zabaw. Dzięki dużym możliwościom wyboru łatwo skomponować zestaw składający się z poduszki dekoracyjnej i pościeli lub kocyka. Taka sposobność z pewnością nie jednego rodzica zachwyci, zwłaszcza w trakcie urządzania pokoiku dziecka, co czasami bywa nie lada wyzwaniem. Zobacz, co oferuje sklep firmowy — Kocot Kids i wykorzystaj naszą poduszkę w aranżacji pokoju swojej pociechy.

Pamiętaj, dzieci lubią przestrzenie kolorowe, wesołe i różnorodne, urozmaicone licznymi dekoracjami, a poduszka należy do jednego z elementów ożywiających pomieszczenia dla dorosłych oraz maluchów. Wykorzystaj te produkty także jako prezent np. na urodziny albo baby shower. Z pewnością obdarowane osoby będą zachwycone z powodu tego praktycznego i pęknie się prezentującego, upominku.