Filtruj

Cena

Cena

  • 1 134,00 zł - 1 519,00 zł

Wybierz kolor

Wybierz kolor

Cena 1 398,01 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 398,01 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 190,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 190,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 518,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń
Cena 1 310,00 zł
Do listy życzeń Usuń z listy życzeń

Szafy dziecięce — stwórz piękną przestrzeń!

Każdy rodzic pragnie stworzyć bezpieczną i bardzo rozwijającą przestrzeń dla swojego dziecka. Dlatego mocno zwracają uwagę na poszczególne detale elementów należących do wyposażenia pokoju dla najmłodszych, np. jak zostały wykonane szafy do pokoju dziewczynki. Należy wiedzieć, że producent mebli dla dzieci, firma Kocot Kids oferuje najwyższej jakości produkty przystosowane do przechowywania ubrań czy też innych rzeczy takich jak zabawki lub książki.

Meble dostępne w kategorii „szafa dziecięca” wyróżniają się swoim wykonaniem oraz różnokolorowymi wariantami np. w kolorze drewna, białym, różowym, niebieskim czy zielonymi. Dzięki temu możliwe jest zaprojektowanie przestrzeni idealnie wpasowującej się w ulubiony styl dziecka oraz takiej o dużej funkcjonalności. Ogromne wnętrze szafy pozwala, aby pociecha miała na wyciągnięcie ręki produkty, z których lubi korzystać każdego dnia. Ponadto ubrania przechowywane w takim meblu, nie mną się nadmiernie, ponieważ został on stworzony w taki sposób, aby wszystko mogło mieć swoje, indywidualne miejsce. Dzięki temu z łatwością można utrzymać porządek w pomieszczeniu, zabawkach i ubraniach swojej pociechy.

Należy wiedzieć, że w pokoju dziecka należy wykorzystywać tylko szafy dla dzieci wykonane z nietoksycznych materiałów. Maluchowi trzeba zapewnić bezpieczne pomieszczenie do wypoczynku, zabawy i nauki. Dlatego marka Kocot Kids kładzie duży nacisk na jakość surowców wchodzących w skład np. mebli do przechowywania. Dodatkowo nasza szafa, została wyposażona w najnowsze rozwiązania związane z ich systemem otwierania i zamykania. Co więcej, meble te wyróżniają się samymi parametrami całej konstrukcji, które z pewnością bez problemu ułatwią użytkować je przez każde dziecko. Warto wiedzieć, że do produkcji tych szaf zostały wykorzystane lekkie płyty meblowe, które, choć są niepozorne, potrafią być trwałe przez długie lata. Dlatego produkty dla dzieci, powinny być produkowane tylko przez profesjonalistów!

szafy do pokoju dziewczynki

Jakie zalety ma szafa dziecięca marki Kocot Kids?

Szeroki wybór produktów odpowiednich do pokoju dziecięcego co roku przybywa. Z tego powodu pojawiają się problemy z podjęciem decyzji jakie szafy dziecięce, będą najwłaściwsze dla malucha, a które dla nastolatka. Dlatego pamiętaj, że artykuły marki Kocot Kids są:
- dostosowane do wieku dzieci — czyli produkty dla najmłodszych charakteryzują się zaokrąglonymi kształtami;
- stworzone w taki sposób, aby można w ich wnętrzu przechowywać np. ubrania, książki lub inne skarby najmłodszego członka rodziny;
- uniwersalne — czyli pasują zarówno do mieszkania, jak i domu;
- wyposażone w łatwy system montażowy;
- zaopatrzone w rozmaite fronty — pokryte dziewczęcymi grafikami lub są one w pięknych jednolitych, pastelowych kolorach;
- bezpieczne i niezwykle użytkowe;
- wyprodukowane z najlepszych gatunkowo materiałów oraz pokryte certyfikowaną farbą;
- doskonałym elementem aranżacji dziecięcej;
- dostępne w różnych formach np. możliwy jest zakup mebla takiego jak szafa narożna;

szafy do pokoju dziewczynki

Szafa do pokoju dziewczynki — zobacz nasze propozycje!

szafa do pokoju dla dziewczynki

Do zapewnienia bezpieczeństwa dziecku należy przede wszystkim stworzyć przestrzeń odpowiednią dla jego wieku. Dlatego propozycje szafy dla dziecka, dostępne w naszym sklepie internetowym podzielone są na poszczególne kategorie. Tym samym ułatwia to wszystkim zainteresowanym wyszukiwanie właściwych i interesujących rozwiązań możliwych do zastosowania w każdym dziecięcym pokoju. Szafy oferowane przez markę Kocot Kids charakteryzują się nowoczesnym designem, który pozwala stworzyć przestrzeń wyjątkową, dobrze wpływającą na samopoczucie i komfort użytkownika. Dodatkowo możliwa jest do wykonania praktycznie każda aranżacja wnętrz wykorzystując nasze szafy dla dzieci. Czy to w nowoczesnym stylu, czy też bardziej stonowanym.

Nasza szafa dla dziewczynki cechuję się pięknymi barwami, pochodzącymi z palety kolorów pastelowych, dzięki temu taka przestrzeń doskonale wpływa na wyobraźnię oraz humor. Co więcej, wyposażona jest w rewelacyjne miejsca na przechowywanie rozmaitych rzeczy, od ubrań po tzw. dziecięce skarby. W takim razie zobacz, jak niewielkim kosztem możesz zmienić pokój dziecka!