Brak produktów w tej kategorii

Narzuta dziecięca — co musisz o niej wiedzieć?

narzuty dziecięce

Narzuta dziecięca jest niezbędnym elementem każdego pokoju dziecięcego. Chroni ona pościel przed niepotrzebnymi zabrudzeniami. Obecnie dostępna jest w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki temu każdy może ten produkt wykorzystać w swoim domu. Zobacz jakie modele oferuje producent mebli dla dzieci Kocot Kids i wybierz wariant odpowiadający aranżacji pokoju Twej pociechy. Pamiętaj, że każda nasza narzuta na łóżko to produkt absolutnie najwyższej jakości!

Narzuta na łóżko dziecięce ma w pierwszej kolejności, chronić kołdrę przed przypadkowymi ubrudzeniami czy uszkodzeniami mechanicznymi. Co więcej, pełni też funkcję dekoracyjną, co sprawia, że strefa odpoczynku dla dziecka, nabiera przyjemnej i ożywiającej estetyki. Dzięki dużej różnorodności tego produktu, bez problemu znajdziesz narzutę odpowiednią dla chłopca czy dziewczynki. Dostępne są modele delikatne, w pastelowych odcieniach szarości, pudrowego różu czy lawendy. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz odpowiednią narzutę na łóżko dziecięce dla Twojej pociechy.

Należy wiedzieć, że materiał wykorzystany do produkcji naszych narzut spełnia wszystkie wymagania, związane z bezpieczeństwem naszych najmłodszych. Oznacza to, użyte zostały tkaniny przyjemne w dotyku, czyli takie delikatne dla skóry dziecka. Najczęściej stosowana jest bawełna, z elementami mikrofibry, choć spotykane są różne inne tworzywa, jak i rozmaite wzory. Dzięki temu można przyjemnie ożywić przestrzeń do spania, zabezpieczyć całą pościel przed efektami nieostrożnej zabawy, a przy okazji rewelacyjnie pasuje do pokoiku i rozmiarów łóżka. Narzuta na łóżko to funkcjonalny artykuł dostępny do aranżacji pomieszczeń dla dzieci, który potrafi zachwycić zarówno dorosłego, jak i malucha. Zadbaj o świeżą pościel swojej pociechy z marką Kocot Kids!

Jakie zalety ma narzuta na łóżko dziecięce?

Najlepsze zabawy często odbywają się w okolicy łóżka dziecięcego lub bezpośrednio na nim. Można skakać, turlać się i w inny sposób wygłupiać, lecz w momencie, gdy w pokoiku nie ma pojemnika, służącego do przechowywania pościeli to jest ona narażona na zabrudzenia o różnym pochodzeniu. Dlatego też nasza narzuta na łóżko dziecięce jest:
- wykonana z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów — dzięki temu potencjalne plamy pojawiają się na jej powierzchni, a nie na kołdrze, czy poduszce;
- idealnie pasująca — łatwo dopasować jej rozmiar do wymiarów łóżeczka;
- bezpieczna — do jej produkcji użyto tylko tkaniny posiadające odpowiednie certyfikaty;
- łatwa w utrzymaniu w czystości — gdy pojawi się konieczność wyczyszczenia narzuty, wystarczy wrzucić ją do prania i uprać w odpowiedniej temperaturze;
- uniwersalna — pasuje do każdego wieku dziecka (chłopca i dziewczynki);
- prosta w obsłudze — wystarczy rozścielić ją na powierzchni łóżka;
- przyjemna zarówno dla oka, jak i w dotyku.

narzuty do pokoju dziecka

Narzuty na łóżka dziecięce marki Kocot Kids

narzuta na łóżeczko dziecka

Narzuty na łóżko powinny znaleźć się w każdej sypialni dziecka, niezależnie od jego wieku. Współczesne artykuły tego rodzaju charakteryzują się mnogością wzorów i rozmiarów. Dzięki temu każdy ma szansę udekorować w nowoczesny sposób pokój maluszka, a przy tym sprawić, aby był on jeszcze bardziej praktyczny. Co więcej, nasze narzuty wykonane z bawełny zapewniają odpowiedni przewiew powietrza, mimo że tworzą one dodatkową warstwę na powierzchni łóżeczka. Zobacz, co dokładnie oferujemy w tej kategorii w naszym sklepie internetowym i wybierz model odpowiedni dla Twoich dzieci.

Pamiętaj, łóżko potrzebuje pewnego rodzaju zabezpieczeń, aby zachować właściwą higienę podczas snu oraz komfort w trakcie nocnego odpoczynku. Narzuty sprawdzają się w każdej sytuacji - oznacza to, że mogą być użyte zarówno u niemowlaka, jak i nastolatka. Narzuta na łóżko ociepli wizualnie sypialnię, urozmaici ją swoim kolorem oraz zachęci do relaksu poprzez swoją przyjemną strukturę. Przecież łóżko dla dzieci to miejsce, w którym maluch spędza czas nie tylko nocą! Za dnia to w nim lubi rozkładać zabawki czytać książki lub wymyślać nowe, fantazyjne przygody i w tym kontekście narzuty na łóżko marki Kocot Kids sprawdzają się rewelacyjnie!