Brak produktów w tej kategorii

Produkt, który skutecznie chroni materac

ochraniacze na materace

Chcąc cieszyć się długo nieskazitelnym wyglądem materaca swojego dziecka, zastosuj nasz ochraniacz. Jest to warstwa materiału znajdująca się pomiędzy wypełnieniem a prześcieradłem. W razie zabrudzenia ochraniacz łatwo zdjąć i wyprać. Przyjrzyj się ofercie marki Kocot Kids i zadbaj o materac swojej pociechy. Zobacz, jak łatwo można wydłużyć żywotność materaca wybierając ochraniacze najwyższej jakości!

W przypadku materaca dla niemowląt trzeba mieć świadomość, że nawet stosując podkłady pod prześcieradło, istnieje duża szansa na jego zabrudzenie. Każdy rodzic wie, że podczas przewijania malucha dochodzi do różnych sytuacji. Czasami bywa tak, że mimo iż podłożona została nakładka higieniczna, to nie udało się ochronić łóżka przed jego zamoczeniem. Z tego powodu dużym atutem tego produktu jest jego możliwość ściągnięcia i wrzucenia do pralki. Co więcej, w przypadku naszego ochraniacza istnieje sposobność prania w wysokich temperaturach, które skutecznie likwidują drobnoustroje. Dzięki temu w łatwy sposób można poradzić sobie z powstałymi na jego powierzchni zabrudzeniami. Pamiętaj, że ta miękka ochrona jest jednym z podstawowych elementów dziecięcego łóżeczka.

Pokrowiec na materac jest wykonany z tkanin cechujących się dużą odpornością na przetarcia czy rozciąganie. Ponadto wyróżnia go duża funkcjonalność, ponieważ nie zsuwa się i nie zmienia swego miejsca przez całą noc. Co więcej, stworzony został z materiału, który jest miękki oraz przyjemny w dotyku dla skóry. Należy pamiętać, że ochraniacz na materac to doskonałe rozwiązanie na zachowanie czystości w łóżeczku, zwłaszcza niemowlaka. Nie dopuszcza on, do nadmiernego namnażania się roztoczy, a przy tym wchłania wilgoć, dzięki czemu nie przedostaje się ona do wnętrza wkładu piankowego czy lateksowego. Standardowe oczyszczanie pokrowca powinno odbywać się 2-3 razy do roku, jednak w przypadku maluchów może okazać się, że konieczne jest częstsze pranie w palce.

Ochraniacze na materace dziecięce — ich zalety

Wygodny materac dla dziecka to podstawa, ale co robić z jego zabrudzeniem, gdy takie się pojawia? A jak go uchronić przez zamoczeniem? Polecane są do tego nieprzemakalne podkłady oraz niezwykle przydatny pokrowiec, których zadaniem jest zahamowanie wnikania płynów do samego środka. Dodatkowo sam design produktu sprawia, że jest on stosunkowo niezauważalny, przez co łatwo dostosować wygląd łóżeczka do całej aranżacji panującej w dziecięcym pokoju. Ponadto warto zastosować ochraniacz na materac, bo:
- utrzymanie wkładu w czystości jest niezwykle proste; - może być prany w pralce w wysokich temperaturach;
- spotykany jest wariant dwustronny, dzięki czemu nie trzeba się nadmiernie zastanawiać nad jego sposobem zakładania;
- dzieci (zwłaszcza małe) moczą w nocy prześcieradła;
- produkty tego rodzaju zostały stworzone tak, aby można było je wrzucić do prania;
- dziecko ma zapewniony komfortowy sen;
- osłona tego rodzaju została wyprodukowana z materiałów przepuszczających powietrze, tym samym zapewniając jego dobry przepływ;

ochraniacz na materac dla dziecka

Zastosowanie ochraniacza znacznie przedłuża żywotność materaca

ochraniacze na materace dziecięce

Nie ma nic gorszego, gdy wnętrze łóżka dziecięcego ulegnie zanieczyszczeniu. Czasami samo zastosowanie pieluszki nie chroni materac przed przemoknięciem, zwłaszcza w przypadku małych dzieci. Dlatego polecane jest stosowanie na jego powierzchni zarówno podkładów higienicznych, jak i ochraniacza. Dzięki temu materac jest przez długi czas świeży i stale gotowy do użytkowania. Produkty oferowane przez markę Kocot Kids produkowane są w rozmiarach idealnie dopasowanych do wymiarów łóżka i jego pościeli. Pamiętaj, gdy masz wątpliwości jak prać ochraniacz swojego dziecka przeczytaj, co ma napisane na ten temat jego opakowanie.

Zobacz, co przygotował dla Ciebie w tej kategorii nasz sklep. Wybierz pokrowiec wykonany z najlepszej jakości materiałów, który wykazuje właściwości wodoodporne, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i jest przyjemny w dotyku. Tylko w taki sposób możesz sprawić, że przestrzeń odpoczynku Twojego dziecka będzie spełniała wszystkie konieczne warunki, aby jego noc przyjemnie minęła. Wybierz meble dla dzieci i akcesoria tworzone z pasją przez firmę Kocot Kids!