Odstąpienie od umowy

Klient ma prawo zrezygnować z zakupionych produktów bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy należy powiadomić nas telefonicznie pod numerem 793 330 475, e-mailem pod adresem biuro@kocotkids.com lub korzystając z naszego formularza kontaktowego o odstapeniu od niniejszej umowy w drodze oświadczenia. Poniżej w załączniku dostępny jest formularz odstąpienia od umowy, korzystanie z niego nie jest obowiązkowe.

Klientowi nie przysługuje prawo do odstapienia od umowy w przypadku dostawy towaru, który był indywidualnie dostosowany do jego potrzeb.
Zwrot towaru jest mozliwy tylko w przypadku, gdy towar nie był uzywany , nie jest zniszczony i nie nosi śladów montażu. Zwracany towar nalezy odesłać w oryginalnym opakowaniu oraz starannie zabezpieczyć na czas transportu. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie towaru wraz z oryginalnym dokumentem sprzedaży. Towar powinien zostać odesłany na adres: Kocot Kids Magdalena Kocot ul. Bolesława Chrobrego 17, 45-580 Opole.
Zwrot kwoty za zakupiony towar zostanie zrealizowany w ciągu 14 dni od momentu fizycznego zwrotu towaru do sklepu, przelewem bankowym na konto wskazane w wypełnionym ośwadczeniu. Nie przyjmujemy przesyłek zwrotnych odsyłanych za pobraniem. Koszty zwiazane ze zwrotem towaru pokrywa klient.

Tutaj do pobrania wzór formularza do odstapienia od umowy