ŁÓŻECZKO JULIA SZUFLADA MATERAC

Cena:

699,00 zł

* wymagane pola

Więcej informacji

Łóżko Julia powstało z myślą o naszych małych Klientkach oraz ich rodzicach szukających bezpiecznego łóżka oraz ponadczasowego designu.

Wykonane jest z wysokiej jakości laminowanej płyty meblowej o grubości 18 mm. Fronty łóżka wykonane są z płyty mdf lakierowanej farbami ekologicznymi.  W trosce o bezpieczeństwo dzieci  podczas snu oraz zabawy wszystkie brzegi łóżka zostały zaokrąglone.

Łóżko posiada dwudzielną szufladę na kółkach oraz ruchomą barierkę o długości 100 cm. Łóżko posiada stelaż sosnowy oraz montowane jest na śrubach ściągających. Dzięki temu Rodzic może położyć się do snu razem z Maluszkiem — łóżko wytrzymuje obciążenie nawet do 120 kg.

Biorąc pod uwagę różne wersje umeblowania pokoju dziecięcego, łóżko zostało zaprojektowane jako obustronne, przy montażu wybieramy po której stronie będzie szuflada wraz z ruchomą barierką.

Do każdego łóżka dodajemy materac piankowy 8 cm obszyty zamkiem błyskawicznym polskiej produkcji. Do każdego łóżka dołączona jest w zestawie prosta i czytelna instrukcja oraz niezbędne okucia (kołki, śruby, kółka) zapewniające solidne użytkowanie produktu.